acıbadem eşya depolama

Acıbadem Eşya Depolama, Ömeroğlu Nakliyat firması tarafından Kadıkköy halkının ihtiyaç duyduğu ev, ofis veya özel eşya depolama faaliyetlerinin karşılanması amacıyla verilen profesyonel bir hizmettir. Hizmetlerini büyük bir titizlikle sürdüren firmanın kamera sistemleri ile korunan 4 depolama merkezi ve kaliteli malzeme ekipmanları ile donatılmış 6 nakliye aracı bulunmaktadır. Eşya depolama hizmetlerinde son derece profesyonel işçilerle çalışan firmanın bünyesinde ambalajlama uzmanı, elektrikçi ve marangoz ustası bulunmaktadır.

Acıbadem eşya depolama bölgenin en kapsamlı ve en kaliteli firmalarının başında gelmektedir. Özellikle aldığı tavsiye ve tercih edilme oranlarına bakıldığında Kadköy bölgesinin en önemli depolama firması olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu durumun ortaya çıkmasında depolama hizmetlerinde gösterdiği özen ve ehemmiyet ile müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmasıdır. Müşteri potansiyelini günden güne arttıran firma özellikle kullandığı malzemerle de hizmetlerinde ne kadar titiz davrandığını göstermektedir. Toz geçirmez kalın patpatlar, özel streçler, porselen takımları için kullandığı dayanıklı karrton koliler, beyaz kağıtlar ve askılı elbise dolapları firmayı müşterilerin cazibe merkezi haline getirmiştir.

Firmanın en çok tercih edilen depolama firmaları arasında ilk sıralarda görülmesinin önenmli bir diğer nedeni de eşya depolama alanlarında kullandığı güvenlik sistemleridir. Acıbadem eşya depolama hizmetlerinde büyük bir ehemmiyetle çalışmalarını sürdüren firma günümüzde çok karşılaşılan hırsızlık olaylarına karşı önemli bir güvenlik tedbiri almıştır. 7(24 kamera takip sistemi ile depolama alanlarını izleyen ve koruyan firma müşterilerinin bu konudaki kaygılarını önemli ölçüde azaltmıştır. Ayrıca hizmet alan kişilerin bir diğer korkusu da eşyalarının rutubet alacağı ve eskiyeceği korkusudur. Buna da önlem alan firma bünyesinde bir temizlik görevlisi barındırarak her iki günde bir depolama alanlarını temizleyerek dezenfekte etmekte ayrıca gerekli havalandırmaları yapmaktadır. Son derece geniş ve ve byük bir depolama alanına sahip olan firma her zaman olduğu gibi bu konudaki profesyonelliğini de bir kez daha göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir