ataşehir eşya depolama

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi,  Ömeroğlu Nakliyat A.Ş kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Eşya depolama hizmetleri kapsamında ev, ofis ve özel eşya (piyano, bisiklet vb.) yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti gayesi ile başarılı çalışmalar yürüten Ataşehir depolama şirketi son yıllarda Ataşehir bölgesinin en çok tavsiye edilen ve gösterilen firmaların başında yer almaktadır. Bu başarının kilit noktası depolama faaliyetlerinde verdiği titizlik ve kalite farkından kaynaklanmaktadır.

Gerek kullandığı kalın toz geçirmez ambalajlama malzemeleri gerekse son derece temiz ve rutubetsiz geniş hacimli depolama alanları ile fark yaratan Ataşehir eşya depolama şirketi müşterilerine rahatlıkla güveneceği bir hizmet sağlayarak müşteri kitlesini günden güne arttırmaktadır. Özellikle bu profesyonel çalışma sistemine teknolojiyi entegre ederek dikkat çeken firma depolama alanlarında kullandığı kamera takip sistemleri ile eşyaları 7/24 izlemektedir. Ayrıca depolama alanlarını her gün havalandırma ve dezenfekte etmek için görevli bir temizlik personeli de bulunmaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi çalışanları eşyaları toz geçirmeyecek şekilde paketleyerek olası bir zarar durumunun önüne geçmektedir. Eşyalar büyük bir titizlikle taşınmakta ve depolama alanlarına özenle yerleştirilmektedir. Depolama alanlarında müşterilerin eşyaları özel bölmelere ayrılarak olası bir karışıklığın önüne geçilmektedir.

Eşya depolama fiyatları genel olarak eşyanın kalacağı süreye( hafta, ay, yıl) ve miktarına göre farklılık göstermektedir. Ataşehir eşya depolama şirketi eşya depolama fiyatlarında öğretmen ve polis gibi devlet memurlarına özel indirimler uygulamaktadır. Ayrıca yaz ve kış aylarında şirketin web sitesini takip ederek avantajlı kampanyalardan ve indirimlerden de yararlanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir