beykoz eşya depolama

Beykoz eşya depolama, Ömeroğlu nakliye şirketi tarafından Pendik, Maltepe ve Kartal şubelerinden sonra  açılan diğer bir depolama şubesidir. Beykoz halkının artan talepleri üzerine depolama faaliyetleri bu bölgede de hizmet vermeye başlamıştır. 20.000 m² depolama alanı ve her eşyaya özel oda bölümleri ile de müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır. Özellikle kamera takip sistemleri ile alınan güvenlik önlemleri müşterilerin kaygılarının büyük ölçüde azaltmaktadır.

Beykoz eşya depolama hizmeti, diğer faaliyetlerde olduğu gibi müşteri memnuniyetini yakalamak amacı ile çok titiz ve kaliteli bir şekilde verilmektedir. Depolama alanı her gün temizlenip havalandırılarak eşyaların hijyenik bir ortamda saklanması sağlanmaktadır. Bu doğrultuda kaliteyi doruklarda yaşatan Beykoz eşya depolama firması  depolama firmaları arasında en çok tavsiye edilen firma haline gelmiştir.

Eşya depolama ücretleri, belirlenen kriterlere göre standart hale getirilmiştir. Bu kriterler arasında özellikle bir ev eşyası depolama hizmeti alıyorsanız depolanacak eşyanın bulunduğu oda sayısı önemli bir etkendir. 1+1 için 350, 2+1 için 450, 3+1 için 500 ve daha üstü odalar için ise her bir oda sayısı için 50 lira fazla ücret alınmaktadır. Herhangi bir özel eşya depolama hizmeti almak isteyenler için fiyatlar eşyanın boyutuna ve kilosuna göre 100 ila 200 arasında bir ücret alınmaktadır. Fiyatlar standart olup bir aylık zaman dilimi için geçerlidir. Eşya depolama ücretlerinde önemli diğer etken ise eşyanın kalacağı süre zarfıdır. Eşyanın depoda kalma süresi arttıkça ödenecek tutar da artmaktadır. Bu da müşterileri ekonomik anlamda zorlamaktadır. Bu doğrultuda Beykoz eşya depolama, peşin ödemelerde %20 indirim sağlayarak müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Eşya depolama hizmetlerini büyük bir titizlikle yürüten firma verdiği hizmetlerde kullandığı kaliteli malzemeler ile de müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Kalın, toz geçirmez patpatlar, özel ambalajlama streçleri, kırılacak eşya kolileri ve bunun gibi birçok özel paketleme malzemeleri Beykoz eşya depolama bünyesinde yer almaktadır.

Firma bünyesinde çalışan nakliye ekibi son derece donanımlı ve kaliteli işçilerden oluşmaktadır. Ambalajlama ekibinden elektirik ustasına, marangozcusundan taşıma ekibine kadar tamamen profesyonel işçiler yer almaktadır. Güvenilir bir depolama firması arıyor ve bu kaygılarınızdan kurtulmak istiyorsanız işte tam istediğiniz noktadasınız.

 EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir