bostancı eşya depolama

BOSTANCI Eşya Depolama Firması 28 yıl evvel İstanbul Maltepe’ de kurulmuş eşya taşıma ve depolama firmasıdır. Depolama hizmetlerinin yanı sıra evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat ve çelik kasa piyano taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır. Eşya depolamada hizmet politikası ve misyonu ile rakiplerinden daha fazla tercih edilen ve bu güne kadar neredeyse İstanbul’ un tüm semtlerinde taşıma ve depolama hizmeti sunmuş ender firmalardan biridir. Firmanın güvenilirliği firma bünyesinde çalışan ekibin müşterilerine karşı olan dürüstlüğü ve samimiyeti ile sağlanmakta ayrıca depoların 7/24 kameralar ile korunması bu güveni ikiye katlamaktadır. Sizler de Bostancı Depolama ile eşyalarınızı muhafaza etmek isterseniz hemen iletişim menüsünden müşteri temsilcisine bağlanarak depolama için randevu oluşturabilir ve dilerseniz depoları yerinde görerek kararınızın ne kadar isabetli olduğunu görebilirsiniz.

Bostancı depolama firmaları arasında işini kaliteli ve titiz bir şekilde icra etmesi sebebiyle daima fark yaratan firma yıllardan beri bu sektöre işinde profesyonel elemanlar yetiştirmeyi hedeflemiştir. Firmanın bu şekildeki davranışı kendi çıkarlarından ziyade müşteri çıkarları doğrultusunda hareket ettiğinin bir göstergesidir. Bilhassa sunduğu avantajlı Bostancı depolama fiyatları ile bunu fazlasıyla hissettirmektedir. Tek gayesi müşteri memnuniyeti olmakla birlikte ileriye dönük hedeflerinin başında büyük müşteri kitlesi yer almaktadır.

Bostancı ev eşyası depolama firması evini depolamak isteyen müşterilerine düzenli ve itinalı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sunulan ev depolama hizmetini aşamalı bir şekilde anlatacak olursak;

  • Ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın keşfi yapılır.
  • Gerekli malzemeler firma ekibi tarafından temin edilir.
  • Eşyalarınızın miktarına göre depodaki yeriniz ayırtılır.
  • Depolama için kararlaştırılan tarihte firma ekibi evinize gelerek ilk başta eşyalarınızın tamamını uygun ambalajlama malzemeleriyle paketler.
  • Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar kamyona itina ile taşınır.
  • Eşyalarınız depolama tesisini gönderilerek daha önceden sizler için ayrılan alana yerleştirilir.
  • Depolama süresince eşyalarınız muhafaza edilir. Ara sıra depo havalandırılarak eşyalarınızın kontrolü yapılır.
  • Depolama süresi bittikten hemen sonra taşıma tarihi belirlenir ve depolama süreci bu noktada ters işlemeye başlar.
  • Tüm eşyalarınızın kurulumu yapıldıktan sonra depolama ve taşıma işlemi sona ermiş olur.

Genellikle bu düzende verilen depolama hizmetleri müşterilerin isteklerine göre zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir.

bostancı depolama

Bostancı ev eşyası depolama firmasının bünyesinde bulundurduğu ve müşterilerinin güvenle eşyalarını sakladığı depolar her an gece görüşlü kameralar ile korunarak güvenlik önlemleri tamamıyla alınmıştır. Depoların güvenliği kadar titizliği de bir o kadar önem arz etmektedir. Depolar kısa periyotlarla mutlaka temizlenip havalandırılmaktadır.

Bostancı eşya depolama ekibi profesyonel elemanlardan oluşmakta ve verdikleri her hizmet sonunda kendilerini biraz daha geliştirmektedirler. Ekip içerisinde bulunan elemanların tamamı elektrik, tesisat ve marangoz işlerinden anlamakta ve ambalajlama işlemini yapabilmektedirler. Bu niteliklere sahip elemanlarla aldığınız hizmet elbette ki pratik ve hızlı olacaktır. Sizler de eğer Bostancı eşya depolama firması ile çalışmaya karar verdiyseniz vakit kaybetmeden iletişim bölümünden müşteri temsilcisi ile konuşarak depolama hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir