çekmeköy eşya depolama

Çekmeköy Eşya Depolama ile ev eşyalarınızı, iş yeri eşyalarınızı veya özel eşyalarınızı güvenlik sistemleri ile korunan ve rutin olarak dezenfekte edilen ÖMEROĞLU Eşya Deposunda muhafaza edebilir ve dilediğiniz an eşyalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çekmeköy civarında eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerine sunduğu uygun fiyatlarla da diğer depolama firmalarından daima bir adım önde olan Çekmeköy depolama firması, peşin ödemelerde yaptığı indirimlerle sizler için en cazip firma konumundadır.

Çekmeköy eşya depolama kısa bilgi

1990 yılında ÖMEROĞLU Nakliyat alt kuruluşu olarak sektöre giren Çekmeköy ev eşyası depolama firması bugüne kadar birçok kişi ve kuruluşa benzersiz ve kaliteli hizmetler sunmuştur. Ne olursa olsun hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden bugüne kadar gelmeyi başarabilen Çekmeköy depolama firması müşteri memnuniyeti misyonunu benimsemekte ve bu doğrultuda çalışmalar yürütmektedir. Firma gelişen teknolojiyi takiben en son üretilen ambalajlama malzemelerini kullanarak eşyalarınızın daha güvende ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

çekmeköy eşya depolama fiyatları

Çekmeköy depolama çalışma prensibi

Yukarıda da bahsedildiği gibi daima müşteri memnuniyetini gözeten çekmeköy depolama firması müşterilerine benzersiz ve aşamalı hizmetler sunmaktadır. Sunulan eşya depolama hizmetini maddeler halinde sıralarsak;

1.) Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların durumunun belirlenmesi ve depolama alanının hesaplanması. (malumunuz elbetteki fiyatlandırma depolanacak eşyalarınızın kapladığı hacim ile orantılı olacaktır.)
2.) Kararlaştırılan tarihte ve saatte profesyonel ÖMEROĞLU Depolama ekibi eşyalarınızın tamamını toz geçirmeyecek şekilde paketler ve taşımaya hazır hale getirir.
3.) Eşyalarınız kapalı çelik kasalı kamyona özenle ve itina ile taşınarak dikkatli bir şekilde yerleştirilir.
4.) Eşyalarınz çekmeköy eşya deposuna gönderilmek üzere yola çıkar.
5.) Depoya ulaşan eşyalar depo görevlileri tarafından sizin için önceden hazırlanmış olan alana dikkatlice istif edilir. Gerekli notlar (depolama tarihi, depolama süresi, isim, soy isim, adres vs.) alındıktan sonra depolama süreci başlamış olur.

Eşyalarınız dilediğini süre depoda kaldıktan sonra tekrar bu işlem tersine bir şekilde işlemeye başlar. Tüm eşyalarınızın kurulumu yapılıp teslim edildikten sonra işlem tamamlanmış olur.

Çekmeköy eşya depolama fiyatları

Çekmeköy civarında eşya depolama hizmeti almak istiyor ve firma araştırması yaparken ÖMEROĞLU Depolama ile karşılaştıysanız şanslı gününüzdesiniz. Bilhassa Çekmeköy civarında depolama hizmeti alacak olan kişilere özel yapılan indirimlerle ve bilakis değişmeyen hizmet kalitesiyle eşya depolamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği gibi DAİMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ …

Eşya depolama hizmeti almak için şimdi online olarak randevu alıp depodaki yerinizi ayırtabilirsiniz. Ayın belirli günlerinde yapılan kampanyalardan faydalanabilmek için ÖMEROĞLU Eşya Depolama web sayfasını takip edebilirsiniz. Unutmayın ki “kalite arayanın değil herkesin hakkıdır”.

EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir