erenköy depolama firması

Ömeroğlu Nakliye şirketi Erenköy eşya depolama hizmetlerini profesyonel çalışma ekibi ve en üst düzey güvenlik sistemleriyle donatılan depolarıyla kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Gerek müşteri kazanma bilinci gerekse de sorunlara hızlı çözüm bulma becerisi ile sektörün en popüler firmaları arasına giren Ömeroğlu depolama hızla büyümekte, gelişmekte ve elbette daha kaliteli hizmetler sunmaya gayret göstermektedir. Bugün sizlerle paylaşılan bu yazıda erenköy ev depolama hizmetleri hakkında genişçe bilgilere yer verilecektir. Burada yazılanların tamamı ömeroğlu depolama şirketine aittir. Sizi en doğru şekilde bilgilendirmek için şirket yöneticilerinden yani hizmeti sunan kişilerden bilgi aldık. Umarız ki eşya depolama sürecinde sizlere fazlasıyla yardımcı olur.

Erenköy depolama hizmetine geçmeden evvel ömeroğlu depolama hakkında kısa bilgiler vereceğiz. En azından nasıl bir şirketten hizmet aldığınızı öğrenmiş olursunuz. Ömeroğlu depolama 1990 yılında ilk olarak nakliye alanında hizmet veren ömeroğlu nakliyat alt kuruluşudur. Depolamaya olan taleplerin artması şirketin bünyesine depolama tesisleri katmasını ve eşya depolama hizmetleri sunmasını sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti misyonu doğrultusunda kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bilindiği gibi sunulan hizmetler sonucunda memnuniyet sağlanması durumunda müşteri kitlesi hızla artacaktır. Bu düşünceyle erenköy eşya depolama ekibi müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılamaya özen göstermektedir.

Erenköy Eşya Depolama Hizmetleri

Erenköy ev eşyası depolama hizmeti almaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken şey depolama firması aramaktır. Arama yaparken çok fazla titiz davranmanız gerekir çünkü eşyalarınız belirli veya belirsiz süre boyunca bir alanda depolanacaktır. Bu alanın korunaklı, temiz ve eşya depolamaya uygun olması gerekmektedir. Bu sebeple firma tercihi çok ama çok önemli. Gelelim ömeroğlu depolama ile anlaştığınız takdirde nasıl bir hizmet sizleri bekliyor görelim.

PAKETLEME

erenköy ev eşyası depolama

Profesyonelce yapılmalıdır. Erenköy depolama ekipleri evinize gelince ilk yaptıkları şey eşyalarınızı toz almayacak ve taşıma sırasında hasar görmeyecek şekilde paketlemektir. Paketleme kalın ambalaj malzemeleriyle yapılır ve son işlem olarak streç filmle sarılır. Koltuklar, yataklar, etajerler, şifonyerler, yemek takımları, mobilyalar yani aklınıza ne gelirse kırmızı veya beyaz patpatlarla ambalajlanır.

Mobilyalar büyükse mobilyacı tarafından sökülür, paketlenir. Kıyafetler, avizeler, kırılacaklar ve sanatsal ürünler ayrı ayrı kolilenir. Kolilerin üzerine içerisinde ne varsa not edilir. Gerekli dikkat sembolleri de yapıştırılır.

TAŞIMA

Eşyalar paketlendikten sonra kamyona taşınır. Düzgünce istiflenir. Taşıma esnasında erenköy eşya depolama ekibi tarafından yapılan profesyonel paketlemeden ötürü herhangi bir hata yapılmamaktadır. Taşıma işlemi ekipçe ve dikkatle yapılır.

DEPOLAMA

Kamyona yüklenerek depolara getirilen eşyalar önceden belirlenen alana dikkatli bir şekilde istiflenir. Eğer ara sıra alınacak eşyalar varsa daha dış kısma konur. Bu şekilde daha rahat alınması sağlanır. Eşyalar depolama süresince bu alanda korunur.

Erenköy Depolama Ücretleri

Erenköy eşya depolama fiyatları hakkında net konuşmak zor çünkü şirket yöneticilerinden bu konu hakkında bir bilgi alamadık. Fiyat sıkalası 100 TL ile 1250 TL arasında eşya miktarına bağlı olarak değişmektedir. Hizmet kalitesi bakımından hiçbir fark olmadan fiyatlar değişmekte. Bu bile erenköy eşya depolama firmasını neden tercih etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Firma sadece ev değil erenköy ofis depolama ve parça eşya depolama hizmetleri de vermektedir. Eşyaların cinsine göre paketleme yöntemleri değişmekte fakat fiyatlandırma değişmemektedir. Şu sıralar depolanacak eşyalarınız varsa hizmet almanın tam vakti %10 indirimle kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir