eşya depolama

Ömeroğlu eşya depolama firması 1990 yılından bu yana garantili ve sigortalı eşya depolama hizmeti vermektedir. İlk olarak Maltepe Küçükyalı’da hizmet vermeye başlamış ve artan müşteri kitlesi ile bünyesine daha fazla depolama birimi katarak bu sektörde iddialı bir firma haline gelmiştir. Yıllarca teknolojinin gelişmesine paralel olarak çıkan yeni güvenlik sistemlerini kullanarak müşterilerine büyük ölçüde güven kaynağı olmuştur. Bu sayede müşterilerinin huzurlu ve rahat bir şekilde eşya depolama hizmeti almalarını sağlamıştır.

Eşya depolama günümüzde birçok kişinin veya kurumun gereksinim duyabileceği bir hizmettir. Genellikle depolama şirketleri tarafından verilmekte olup zaman zaman nakliye firmaları tarafından da verilmektedir. Her iki durumda da hizmet verenlerin gayesi elbette ki müşteri memnuniyeti, hizmet alanların gayesi ise bütçelerine uygun ve hasarsız bir hizmet alabilmektir. İnsanların eşya depolama hizmeti almalarının en olası nedenleri; kullanılmayan eşyalar , özel eşyalarını saklama istekleri, mecburi nedenler ile depolama hizmeti almak istemeleri vs. örnek olarak verilebilir.

eşya depolama malzemeler

Ömeroğlu depolama firması daima müşteri memnuniyeti misyonuyla çalışan, istediği şekilde depolama hizmeti almak isteyenlerin tam da aradığı özelliklere sahip bir depolama firmasıdır. Bünyesinde bulunan birden fazla depolama birimiyle müşterilerine geniş bir hacimde hizmet sunmaktadır. Depo yapısı genellikle oda sistemli olup kişiye özel ayrılan alanlarda depolama hizmeti verilmektedir. Ömeroğlu depolama birimleri haftalık rutin olarak dezenfekte edilmekte ve 7/24 güvenlik sistemleriyle denetlenmektedir. Firma, teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak yeni güvenlik sistemlerini depolama birimlerine kurarak müşterilerinden tam güven notu almaktadır. Bilhassa günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşı alınması gereken en önemli tedbir olarak kamera güvenlik sistemi, depolamada olmazsa olmazlardandır.

eşya depolama istanbul Ömeroğlu depolama, eşya depolamada kullandığı kendine has üretilen ambalajlama malzemeleriyle eşyaları uzun süre toz almadan ve hasar görmeden depolarında saklayabilmektedir. Kullanılan ambalajlama malzemeleri mukavemeti yüksek olduğundan ötürü uzun süre koruyabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak firmanın kullandığı ambalajlama malzemeleri; köpüklü patpatlar, şeffaf ve siyah streçler, mobilya bantları, beyaz kağıtlar (cam eşyalar ve kırılacaklar için) ve sağlam halatlardır. Mobilyalar köpüklü patpatlar ile paketlenerek streçlenir. Sökülmesi gereken mobilyalar marangozlar vasıtası ile sökülür ve ayrı ayrı patpatlar ile sarılarak streçlenir. (Streç ile sarılmasındaki amaç toz almasını engellemektir.) Avizeler sökülür ve aynı şekilde patpatlarla sarılır. Kırılacak eşyalar beyaz steril kağıtlarla sarılarak ebatlarına uygun kolilere yerleştirilir. Özet olarak bu şekilde sunulan eşya depolama hizmetleri firma tarafından garantili ve sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Firma, ev eşyası depolama (1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve üzeri),özel eşya depolama, ofis-iş yeri depolama, arşiv depolama ve aklınıza gelebilecek her türlü depolama hizmetini 7/24 sigortalı olarak sunmaktadır. Müşteriler istedikleri taktirde firma depolarını görebilme hakkına da sahiptirler.