Eşya depolama denilince akla eşyaların boş bir depolama alanına götürülerek düzenli bir şekilde yerleştirilip ardından kapıların kapatılması gelmektedir. Depolama hizmeti alanlar için önemli kısım ise eşyaların toz alıp almayacağı veya kısaca depolama süresince temiz kalıp kalmayacağıdır. Bu sebeple size eşya depolamanın püf noktalarını anlatacağız. Bu sayede sizler eşyalarınızı depolamak istediğinizde gönlünüz rahat bir şekilde eşyalarınızı emanet edebileceksiniz. Şimdi eşya depolama firması tavsiyesi vererek başlayalım.

Ömeroğlu Eşya Depolama Firması

Ömeroğlu depolama firması uzun vadede birçok müşterisine hizmet sunmuş, tecrübeli ve köklü firmalarındandır. Ömeroğlu Nakliyat şirketinin alt kuruluşu olarak sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 5 kişilik 6 profesyonel ekiple eşya depolama hizmeti veren ömeroğlu, müşterilerinin güvenini kazanmak ve onlara daha rahat hizmetler sunmak için çaba sarf etmektedir. Müşterilerinin depolama alanlarına gelerek keşif yapmalarına da özellikle önem vererek güvenilirlik noktasında tam not almaktadır.

Eşya Depolama Firması Tavsiyesi

Ömeroğlu nakliyeden başka önerebileceğimiz ikinci bir firma yoktur. AMA eğer ömeroğlu ile çalışmayacaksanız size İstanbul Depolama şirketini öneriyoruz. Keza onlar da bu firma gibi kaliteli hizmetler vermektedir. Dilerseniz iletişime geçerek hizmet detayları hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilir ve hangi firma ile çalışmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Eşya Depolama Püf Noktaları

İlk olarak yakın akrabalarınız vasıtasıyla firma önerisi alın.
Ardından eğer tatmin olmazsanız lokasyonunuza en yakın firmalara göz atın.
Bu da size güven vermiyorsa internet araştırması yapıp en iyi yorum alan firmalara başvurun.
Bunların hepsini ömeroğlu depolama firması ile çalışmayacaksanız yapın:)
Eşyalarınızı depolayacak firmayı tespit ettiğinizde ufak tefek ve özel eşyalarınızı kendiniz kolileyin ve koliler üzerine cinsini ve numarasını yazın. Kolileri tamamen numaralandırın. Kaç adet koliniz varsa bir yere not edin. Kaba eşya miktarını da keza not alın.
Kesinlikle maddi değeri çok çok yüksek mücevherlerinizi yanınıza alın.
Depolama firmasından eşyaların depolanacağı alanın boş ve eşyalar yerleştirilip istiflendikten sonraki halinin fotoğraflarını alın.

Eşya Depolama Tavsiyesi

eşya depolama firması tavsiyesi ömeroğlu

Eşya depolamada kesinlikle GÜVENİN. Güvenmeden hizmet almaya karar vermeyin. Firma seçiminde oldukça titiz davranın. Doğru firmayı seçtiğinizde işin büyük bölümünü ve stresli kısmını atlatmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir