eşya depolama konteyner

Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiniz ve sıra elbette ki eşyalarınızı güvenle depolayabilecek kurumsal bir firma aramaya geldi. Herkes emek sarf edip bir şekilde satın aldığı mobilyalarını güvenli bir depoda muhafaza etmek ister. Bu sebepten ötürü çok araştırıp en uygun eşya depolama şirketi ile anlaşmak herkesin birincil amacıdır. Son zamanlarda sıkça gündemde olan eşya depolama şikayetleri insanların akıllarını fazlasıyla karıştırmış durumdadır. Büyük şikayetlerin tamamı popüler sanılan ve en iyi eşya depolama firmaları tarafından hizmet alan müşterilerden gelmektedir. Bunun da en büyük nedeni kiralık eşya depolama alanlarının temiz ve güvenli olamamasından kaynaklanmaktadır. Bu soruna geçtiğimiz günlerde çözüm üreten ÖMEROĞLU DEPOLAMA firması İstanbul anadolu ve avrupa yakası eşya depolama hizmetlerinde müşterilerine büyük bir sürpriz yaparak yeni bir depolama tesisi açmıştır. Bu tesisin en büyük avantajı konteyner kentlerden oluşmasıdır. Her ev eşyası için ayrı bir konteyner kullanılmakta ve bu konteynerlerin bakımı rutin olarak yapılmakta ayrıca güvenliği en üst düzeyde tutulmaktadır.

en iyi eşya depolama firmaları

Kim bu ÖMEROĞLU Depolama?

ÖMEROĞLU Eşya Depolama firması 1990 yılında maltepe eşya depolama adıyla sektöre girmiş ve hizmet verdiği yıllar içerisinde daima teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir hizmet politikası izlemiştir. 24.09.2018 tarihinden itibaren isteyen tüm müşterilerine konteyner eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Sunduğu tüm depolama hizmetlerini belirli bir aşamaya göre düzenleyen firma düzene ve titizliğe çok ama çok önem vermektedir. Eşya depolama hizmeti alacaksınız ve ömeroğlu depolamayı tercih ettiniz. Peki nasıl bir hizmet alacaksınız? Bu soruyu aşamalı olarak cevaplamak gerekirse;

1.) Depolanacak eşyalarınızın tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti verilir. Eksper eşyalarınızı görerek nasıl bir hizmet alacağınızı belirler.
2.) Dilerseniz konteyner depolarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
3.) Depolama tarihinde omerogludepolama ekibi evinize gelerek eşyalarınızı büyük bir itina ile paketler.
4.) Paketleme eşyaların ebadına ve türüne göre yapılarak hasarsız bir şekilde taşınması ve depoda muhafaza edilmesi sağlanmış olur.
5.) Paketleme bitiminden sonra eşyalar taşıma ekibi vasıtasıyla kamyona yüklenir ve sizler için önceden hazırlanmış depolama alanına götürülerek özenle yerleştirilir.
6.) Depolama süresince eşyalarınız periyodik zaman aralıklarıyla kontrol edilir.

Konteyner eşya depolama hizmeti almak istiyorum fiyatı nedir?

Eşyalarını depolamak için konteyner tercih edenler diğer depolama alanlarına oranla biraz daha fazla ücret öderler. Normal şartlarda standart 2+1 ev eşyaları için sunulan fiyat 450 TL iken konteyner için ekstra 300 TL ödenir. Gerek konteyner depolar gerekse diğer depolama tesisleri olsun kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmekte ve güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır. ÖMEROĞLU Depolama şirketini tercih etmeniz halinde her türlü kolaylık ve gereken güven ortamı sağlanmakla birlikte içiniz rahat bir eşya depolama hizmeti alırsınız.

eşya depolama şirketleri

Eşya depolama ücretleri nelerdir?

ÖMEROĞLU Depolama firması eşya depolama ücretleri depolamaya gönderilen eşyaların kapladığı hacimle doğru orantılı olarak değişmektedir. Standart şartlarda parça eşya depolama ücretleri 300 TL iken 2+1 450, 3+1 650 4+1 ve üstü ise 750 TL’dir. Genel olarak ödemeler aylık yapılmakta ve yıllık ödemelerde bir aylık depolama ücreti alınmamaktadır.

EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş

One thought on “Eşya Depolama Konteyner Devri”

  1. yazının için çok teşekkür ederim. çok bilgilendirici olmuş. Konteyner eşya depolama hizmeti almadım çünkü depolama alanlarınz oldukça temiz. Hizmetinizden de çok memnun kaldım. Konteyner hizmetini ilk alanlardan biriyim ve benim ricam üzerine bu yazı yazıldı. İnsanların faydalanması için özellikle istedim böyle bir yazı yazılmasını. Kesinlikle tavsiye esiyorum. Gidip depoları yerinde de görebilirsiniz. Eminim ki içinize sinecek şekilde bir hizmet alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir