eşya depolama şirketleri

MALTEPE Eşya Depolama, Küçükyalı merkez olmak üzere Maltepe ve tüm İstanbul’da hizmet veren 28 yıllık profesyonel bir taşımacılık ve depolama firmasıdır. Yunus Ömeroğlu tarafından 1990 yılında kurulan firma ev, ofis ve özel eşya depolama ile birlikte evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Maltepe Eşya Depolama firması bünyesinde 4 depolama merkezi, 2 kamyon, 2 kamyonet, 1 ekspertiz ile 1 asansörlü nakliye aracı bulunmaktadır. Firma ekibi son derece deneyimli ve profesyonel kadrolardan oluşmakta olup bir iş başına düşen çalışan sayısı eşyanın miktarına göre 4 ila 8 arasında değişim göstermektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde kullanılan ekipmanlar son derece kaliteli ve toza karşı dayanıklı olan malzemelerden oluşmaktadır. Depolama hizmetlerinde kullanılan ekipmanlar arasında kalın su, toz geçirmez patpat, streçler, özel ambalajlama bantları ve dayanıklı karton koliler yer almaktadır. Ambalajlama malzemeleri her depolama hizmetine göre ayrı ayrı özel olarak seçilip son derece temizdir.

Maltepe eşya depolama alanları, her eşya kapasitesini barındıracak genişlikte ve büyüklüte olup temiz, rutubetsiz ve son derece hijyeniktir. Depolama alanları havalandırmalı olup 2 günde bir temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Her türlü hırsızlık olayına karşı tedbirlerine alan firma bu doğrultuda depolama merkezlerine kamera takip sistemleri yerleştirmiştir. Depolama merkezleri 7/24 kamera takip sistemleri ile korunmakta olup bu konuda son derece titiz davranmaktadır.

Eşya depolama fiyatları standart olup eşyanın durumuna ve kalacağı zamana göre değişim göstermektedir. Ev eşyalarını örnek alacak olursak 1+1 eşyalar aylık 250, 2+1 400 ve 3+1 450 TL olarak belirlenmiştir. Öğretmen ve polis gibi devlet memurlarına %15’e varan özel indirim fırsatları da mevcuttur.

Maltepe Eşya depolama bölgenin en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen firmalarını başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetlerde gösterdiği özenle her zaman müşterilere itimat veren bir profil çizmiştir. Her zaman kendini yineleyen ve geliştiren firma depolama hizmetlerinde profesyonel çalışma sistemine çağın teknolojik imkanlarını entegre ederek daha pratik hizmetler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir