ev eşyası depolama

Artık evinizi depolama ihtiyacı duyduğunuzda çok düşünmenize ve araştırmanıza gerek yok! Ömeroğlu depolama size bu konuda yardımcı olabilecek en köklü (1990 – 2018) ve tecrübeli ayrıca en güvenilir depolama firmasıdır. Ev eşyası depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden firma ile iletişim kurabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev eşyası depolama hizmeti tüm depolama firmaları tarafından sunulan bir hizmettir. İnsanlar daima evlerini güven duydukları firmalara depolatırlar. Buradaki önemli husus elbette en uygun ve güvenilir firmaya ulaşabilmektir. Bir depolama firmasında arayabileceğiniz en önemli unsur depolama alanlarının temizliği ve güvenilirliğidir. Bir depolama firması size bu güveni ve garantiyi veremiyorsa o firma ile anlaşmamanız daha doğru olur. İdeal bir depolama hizmeti almak için seçeceğiniz depolama firmasının size güven verebilmesi gerekir. Firmanın depolama birimlerinin rutin olarak temizlenmesi ve ayrıca 7/24 korunması gerekmektedir. Bu şekilde çalışan firmalar ile gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz.

Ömeroğlu eşya depolama firması ev eşyası depolama hizmeti sunarken oldukça titiz davranmaktadır. Ömeroğlu depolama firması “Evinizin güvenliği evimizin güvenliğidir.” düşüncesi ile evinizin depolanmasında alınabilecek tüm güvenlik önlemlerini almıştır. Depolama birimleri 7/24 kamera sistemleri ile korunmakta ve ayrıca rutin olarak kontrol edilmektedir.

Firma bünyesinde tüm ev tiplerine uygun depolama birimleri mevcuttur. Ömeroğlu Depolama tarafından 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, dubleks, tripleks ev eşyaları depolanabilmektedir. +1 oda depolama hizmeti ile istediğiniz eşyanızı istediğiniz zaman depolayabilme ayrıcalığına da sahipsiniz. Sözün özü Ömeroğlu Depolama ile dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Depolama hizmetleri daima garantili ve sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

ev eşyası depolama birimleri

Ev eşyası depolama hizmeti için Ömeroğlu ile anlaştığınız takdirde firma size ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Eksper evinize gelerek sizinle detayları konuşup eviniz için nasıl bir depolama hizmeti gerektiğini rapor eder. Anlaşılan tarihte firma ekibi depolama malzemeleri ve araç ile evinize gelir. Sırasıyla aşağıdaki işlemler uygulanır;

  • Mobilyalarınız sökülerek köpüklü naylonlar ile sarılır.
  • Beyaz eşyalarınızın bağlantıları sökülerek ambalajı sağlanır.
  • Kırılacak eşyalarınız beyaz steril kağıtlarla sarılarak ebatlarına uygun kolilere yerleştirilir.
  • Avizelerin bağlantıları sökülerek streçlendikten sonra paketlenir veya uygun ebattaki kolilere yerleştirilir.
  • Geriye kalan tüm eşyalarınız ise yapılarına ve mukavemetlerine uygun şekilde ambalajlanır ve araca düzgün bir şekilde yerleştirilir.
  • Eşyalar depolama birimlerine de aynı itina ile yerleştirildikten sonra işlem tamamlanmış olur.

ev eşyası depolama fiyatlarıGenel olarak firma tarafından ev eşyası depolama hizmeti garantili ve sigortalı olarak bu şekilde verilmektedir.