Ömeroğlu Depolama 1990 yılında Ömeroğlu Nakliyat Şirketinin alt kuruluşu olarak Maltepe Eşya Depolama ismiyle hizmete açılmıştır. Müşterilerinin yoğun istekleri üzerine eşya depolama alanında da hizmet vermeye başlayan Ömeroğlu Nakliyat yeni bir ekip ve yeni bir hizmet politikasıyla bu alanda eşsiz hizmetler sunmaya devam etmektedir. 1990-2018 yılları arasında kesintisiz olarak eşya depolama hizmeti veren firma bu zamana kadar hiçbir müşterisini mağdur etmemiş ve gelen olumlu yorumlar ve istekler üzerine İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Misyonu “daima müşteri memnuniyeti” vizyonu ise “tüm kişi ve kuruluşlara ulaşarak daha kaliteli hizmetler sunmak” olarak belirleyen firma bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.

Eşya depolamak için başlangıçta yalnızca bir depolama alanına sahip olan Ömeroğlu Depolama yıllar süren çalışmaları neticesinde artan sermayesiyle iki depolama alanı daha bünyesine katarak daha fazla kişi ve kuruma depolama hizmeti vermeye başlamıştır. Küçükyalı/Maltepe semtinde bulunan ofisi ile hem depolama hem de evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.
Ömeroğlu Depolama firmasının genel olarak sunduğu depolama hizmeti belirli bir düzen içerisinde ve aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Bu işlemler sırasıyla ;

  1. Firma eksper göndererek depolanacak eşyalarınızın miktarını ve türünü belirleyerek rapor alır.
  2. Depolama tarihi ve ücreti belirlenerek mutabakata varılır.
  3. Depolama tarihi gelince firma ekibi depolanacak eşyaların bulunduğu yere gelerek eşyaları ambalajlamaya başlar ve araca düzgün bir şekilde yerleştirirler.
  4. Tüm eşyalar araca yüklendikten sonra depolamaya gönderilir. Depolama süresince güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Genellikle bu şekilde eşya depolama hizmeti sunan Ömeroğlu Depolama, hizmetlerinde müşterilerinin istekleri üzerine eşya sigortası da yapabilmektedir. Her eşya miktarına göre depolama alanına sahip olan firma sizlere rahat ve huzurlu bir depolama imkanı sunmaktadır. Sunduğu fiyatlarla da bütçenize uygun bir depolama hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Eşya depolama firmaları arasında tecrübeli eleman kadrosu ve hizmet anlayışıyla fark yaratan Ömeroğlu Depolama, alanında en başarılı ve kaliteli hizmetler sunan sayılı firmalardan biridir. Yakın zamanda eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen Ömeroğlu Depolama ile irtibata geçebilir veya şubeye giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.