Kadıköy eşya depolama hizmetini en kaliteli şekilde profesyonel bir ekip tarafından garantili ve sigortalı olarak almak istiyorsanız ve eşya depolama firmaları arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız Kadıköy ilçesinin en köklü firması Ömeroğlu Depolama ile çalışabilirsiniz. Yakın zamanda eşyalarınızı güvenli depolarda muhafaza etmek istiyorsanız hemen Ömeroğlu Depolama iletişim sayfasından firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy çok eski bir yerleşke olması sebebiyle nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçelerden biridir. Bu ilçede ikamet eden insanlar bazı olumsuz nedenlerden ötürü eşyalarını depolamak zorunda kalırlar veya bazı eşyalarını özel nedenlerden dolayı farklı bir yerde muhafaza etmek isterler. Bunun için iyi bir hizmet veren depolama firması bulmak için araştırma yaparlar. İyi bir depolama firması şu niteliklere sahiptir;

  • Uzun bir geçmişe sahiptir.
  • Alanında uzmanlaşmış elemanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.
  • İyi bir müşteri kitlesine sahiptir.
  • Güçlü kurumsal ve bireysel referansa sahiptir.
  • Depolama tesisleri yüksek teknoloji ile korunaklıdır.

1990 yılından günümüze kadar sunduğu birçok bireysel ve kurumsal depolama hizmeti ve vermiş olduğu güçlü referanslarıyla Kadıköy ilçesinde eşya depolama hizmeti almak isteyenlerin güvenini büyük ölçüde kazanabilmiştir. Ömeroğlu eşya depolama daima düzenli, tertipli ve titiz bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlama hedefindedir. Gelecek birkaç yıl içerisinde depolama sektöründe en iyi hizmet sunan firma olma vizyonuyla çalışmalarına büyük bir özenle devam etmektedir. Kadıköy eşya depolama hizmetini Ömeroğlu ile almak isteyenler şu şekilde bir hizmetle politikasıyla karşılaşacaklardır;

  1. Ücretsiz ekspertiz ile depolanacak eşyalarınızın miktarı ve cinsi belirlenerek en uygun ambalajlama malzemeleri temin edilir.
  2. Depolama tarihinde mutabakata varılır.
  3. Depolama tarihi geldiğinde Ömeroğlu depolama ekibi depolanacak eşyalarınızı paketlemeye başlar.
  4. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar kamyona özenle yerleştirilir.
  5. Eşyalarınız depolama birimlerine gönderilerek güvenle muhafaza edilir.

Kadıköy ev eşyası depolama hizmetinde firma tarafından yapılan eşya sigortası ile eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Ömeroğlu depolama tesisleri 7/24 güvenlik sistemleri ile korunmakta ve belirli zaman aralıklarıyla temizlenmektedir. Bu sayede daha rahat bir eşya depolama hizmeti almış olursunuz. Ömeroğlu Depolama yıllardır bu şekilde hizmet vererek müşteri kitlesini arttırmıştır.

Kadıköy eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız Ömeroğlu ile iletişime geçebilir veyahut Ömeroğlu Depolama şubelerine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.