kartal eşya depolama

Eşyalarınızı depolayacağınız güvenilir bir firmaya mı ihtiyacınız var? Ömeroğlu Kartal eşya depolama firması ile uygun fiyatlarda yüksek kalitede hizmetler alabilirsiniz. Hijyenik ve kamera takip sistemleri ile izlenmekte olan depolama alanları ile her gün temizlenmekte, yer ve duvarlar dezenfekte edilmektedir. Depolama hizmetleri ev, ofis, büro, villa ve parça eşya taşımacılığı şeklinde olmaktadır. Depolama fiyatlandırmalarında ölçüt eşyanın miktarıdır ve zamandır. Bu ölçütlerin atışı veya azalması durumunda fiyatlarda doğru orantıda değişmektedir.

Ömeroğlu Kartal Eşya Depolama Sistemi:
1) Ömeroğlu Kartal eşya depolama firması ile anlaştıktan sonra evinize veya eşyanın bulunduğu mekana ücretsiz bir eksper gönderilerek eşyalarının durumuna, miktarına bakılır.
2) Eşyanın depolanmak için nakledileceği tarih belirlenir ve randevu verilir.
3) Eşyanın depolanacağı gün evinizdeki veya eşyanın bulunduğu mekandaki herşey ambalajlama ekibi tarafından paketlenir,ustalar dolapları söker son olarak beyaz eşya ve avizeleri bağlantılarından ayırarak nakliye aracına yükler.
4) Eşyalar depolanacağı yere götürülerek sizin için özel olarak ayrılan bölüme düzgüncce yerleştirlir.
5) Eşyanın kalacağı süreye göre belirlenen fiyatların yarısı depolama işlemi yapıldıktan sonra diğer yarısı da eşyanın depolama yerinden çıkartılıp mekana nakledildikten sonra peşin olarak ödenir.
6) Eşyalar depolama alanından çıkartılıp diğer eve götürüldükten sonra müşterinin isteğine göre oturma vaziyetine getirilmekte ve mobilyaların kurulumu yapılmaktadır.

Kartal eşya depolama firması 20 yıllık tecrübesini çağın teknolojik araçları ile entegre ederek güvenilir hizmetler sağlamaktadır. Özellikle taşınan kimselerin yaşadığı sorunlardan başında piyano ve çelik kasa gibi ağır eşyaların dikkatlice taşınıp depolanması ile ilgili yaşadığı kaygıdır. Ömeroğlu depolama profesyonel çalışma ekibi ile bu kaygılardan kurtulabilirsiniz. Ekipteki emektarlar yıllarını bu işe vermiş olup deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Çalışma ekibinde ambalajlama ve marangoz ustaları yer almaktadır. Hiçbir yabancı veya vasıfsız elemanlar firma bünyesinde yer almamaktadır.

Ömeroğlu Kartal eşya depolama, bölgenin en kapsamlı depolama firmasıdır. Müşteri farkı gözetmeksizin gösterdiği hassasiyet ile en çok tavsiye ve terci edilen firma haline gelmiştir. Misyonları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiği kaliteli hizmetlerle depolama hizmetlerinde rakip firmaların örnek aldığı bir konuma yükselmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir