küçükyalı eşya depolama

Küçükyalı Eşya Depolama, 1990 yılından günümüze kadar depolama sektörünün en çok tanınan ve en iyi hizmet sunan firması unvanını elinde tutmuştur. Bu güne kadar Maltepe başta olmak üzere Kartal ve Pendik bölgelerinde en fazla tercih edilen firma olmuştur. Bu başarının sağlanmasında en büyük etken firmanın müşterilerine verdiği önemin yanı sıra firma ekibinin itina ve titizlikle çalışmasıdır. Küçükyalı depolama firması İstanbul’ un tüm semtlerinde depolama hizmeti sunmasının yanında en fazla Küçükyalı ve çevresinde çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü bu bölgedeki müşterilerine indirimli fiyatlarda kaliteli ve titiz hizmetler sunmaktadır.

Küçükyalı ev eşyası depolama firmasının bünyesinde bulundurduğu depoların bakımları özenle yapılmaktadır. Belirli zaman aralıklarında temizlenip havalandırılmaktadır. Ayrıca depolar kameralar ile her an korunarak güvenlik açısından en iyi önlem alınmış olur.

Küçükyalı ev depolama ekibi paketleme, montaj ve de montaj işlerinden anlayan profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Firma ekibi müşteri memnuniyetini benimsemelerinin yanı sıra verdikleri güler yüzlü hizmetlerle de müşterilerinden geçer not almaktadır. Depolama hizmetlerindeki temel amaç depolanacak eşyaların rutubetsiz ortamda tozlanmayacak şekilde muhafaza edilmesidir. Küçükyalı depolama bu işi titizlikle yaparak müşterilerinin vazgeçilmez depolama firması konumuna gelmiştir.

küçükyalı depolama

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde dilerseniz Küçükyalı ev eşyası depolarını görebilir bu şekilde gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Küçükyalı ev depolama firması ile mutabakata vardığınızda eşyalarınızın keşfi için öncelikle ekspertiz hizmeti alırsınız. Bu hizmetin amacı eşyalarınızın miktarına, ebadına ve türüne göre en mukavemetli paketleme malzemesini belirlemektir. Daha sonra anlaşılan tarihte depolama ekibi evinize gelip ilk birkaç saat paketleme için hazırlık yaptıktan sonra eşyalarınızı araca yükleyerek Küçükyalı eşya deposuna götürürler. Depoya gelen eşyalar özenle ve itina ile istiflenerek etrafına streç çekilir. Depolama süresi bitene dek rutin olarak kontrolü sağlanır. Depolama süresi bittikten hemen sonra taşıma tarihi belirlenir ve depolama süreci bu sefer ters işlemeye başlar.

eşya depolama malzemeler

Küçükyalı depolama diğer firmalara oranla sunduğu avantajlı fiyatlarla tercih önceliğini korumaktadır. Küçükyalı eşya depolama fiyatları eşyalarınızın miktarına ve türüne göre değişkenlik gösterir. Fiyat belirlenirken ev eşyası için oda sayısı baz alınırken kurumsal eşya depolamada ise ağırlık ön plandadır. Fiyat belirlenirken ayrıca müşterilerinin çıkarlarına göre hareket eden Küçükyalı ev eşyası depolama firması daima müşteri memnuniyetini benimsemekte ve bu konuda asla taviz vermemektedir. Sizler de Küçükyalı eşya depolama ile avantajlı fiyatlarla kaliteli hizmetler almak isterseniz acele edip depodaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir