kurtköy eşya depolama

Eşya depolama, taşımacılık sektörü içerisinde diğer hizmetlere oranla daha yüksek zaman ve maliyet gerektiren bir hizmettir. Bu durum eşya depolama hizmeti alacak kimselerin kaygılarını daha arttırmaktadır. Bu kaygıların artması da müşterileri daha güvenilir depolama şirketleri aramaya itmektedir. Daha güvenilir bir nakliye firması bulmak ta iyi bir araştırma gerektirmekte ve çevrenizde daha önce depolama hizmeti almış kişilerin tavsiye ettiği firmalarla iletişime geçilmesi tavsiye edilir. Tam bu noktada Ömeroğlu Kurtköy Eşya Depolama Şirketi müşterilerine profesyonel ve sigortalı hizmetler sağlayarak tüm bu kaygı ve güven sorunlarını sıfıra indirmektedir.

Genel olarak yeni şehre veya yurt dışına çıkacak insanlar yeni ev bulana kadar eşyalarını saklamak için hizmet alırlar. Bazen ise ev taşımalarında evde fazlalık yapılan fakat atılması istenmeyen eşyaların depolanması talep edilir. Bu gibi durumlarda depolama şirketlerine ihtiyaç duyulur. Ömeroğlu Kurtköy Eşya Depolama hizmetleri arasında başta ev eşyası olmak üzere ofis, villa, parça eşya ve özel eşya depolama hizmetleri de yer almaktadır. Bu hizmetlerde gösterdiği profesyonellik ve titizlik Kurtköy halkının en çok tercih edilen depolama şirketi olmasında önemli bir etkendir. Müşterilerin birçok kaygısını en aza indirecek depolama sözleşmesi herhangi bir kırılma ve kaybolma durumunda devreye girerek müşterilerin mağduriyetini karşılamaktadır.

Kurtköy Eşya Depolama şirketinin çalışma ekibi son derece profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Çalışma ekibi içerisinde yer alan işçiler gerekli monte de monte ve elektrik( avize sökme takma) işlerini profesyonelce yapmaktadır. Eşyalarınız toz geçirmeyecek şekilde özenle sarılarak depolama alanına götürülmektedir. Depolama alanları son derece korunaklı ve temizdir. İçerisinde yer alan kamera cihazları ile 7/24 izlenmekte ve her gün temizlenerek havalandırılmaktadır.

Ömeroğlu Kurtköy Eşya Depolama hizmetlerinde fiyatlar belli standartlara göre belirlenmiştir. Ev eşyalarında oda sayısına, parça eşyalarda ise eşyanın boyutuna göre değişim göstermektedir. Ayrıca eşyanın miktarına ek olarak kalacağı zaman da büyük rol oynamaktadır. Haftalık, aylık ve yıllık zaman dilimlerinde sırası ile fiyatlar artış göstermektedir. Eşyanın depoda kalacağı süre içerisinde alınacak ücret peşin olarak şirkete ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir