maltepe eşya depolama

Eşya depolama hizmetleri profesyonel olarak başta Maltepe olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Maltepe eşya depolama firması Ömeroğlu Taşımacılık şirketi tarafından 20 yıla yakın süredir verilmektedir. Merkezi Küçükyalı’ da bulunan firmanın 8 il genelinde 8 depolama merkezi bulunmaktadır. Depolama hizmetlerinde kullandığı son model nakliye araçları ve kaliteli malzeme ekipmanları ile müşteri kitlesini arttırarak hızla büyümektedir. Firmanın çalışma ekibi, deneyimli ve profesyonel işçiler olup yabancı, vasıfsız hiçbir eleman barındırmamaktadır. Eşyalar ambalajlama uzmanları tarafından paketlenmektedir. Bu hizmetler makul fiyatlarda ve yüksek kalitelerde gerçekleşmektedir.

Eşya Depolama Hizmetleri
a) Ev eşyası depolama
b) Ofis ve büro eşyası depolama
c) Parça eşya depolama
d) Piyano ve Çelik kasa depolama

Ev Eşyası Depolama
Yeni taşınan insanlar kentsel dönüşüm faaliyetleri nedeni ile zaman kazanmak veya yurt dışı seyahatları gibi yolculuklardan ötürü eşyalarının depolanmasını ister. Bu nedenle depolama firmalarına ihtiyaç duyar. Bu hizmetlerden yararlanmak isterken kaliteli, deneyimli ve güvenilir firmaları tercih etmek istemektedirler. Ömeroğlu Maltepe eşya depolama bu bağlamda İstanbul ve Türkiye’ de kendini kanıtlamış bir depolama firmasıdır. Ev depolama hizmetlerinde eşyalar tamamı ile toz geçirmeyecek şekilde paketlenmektedir. Dolapların de montesi yapıldıktan sonra parçalar kalın beyaz patpatlar ile sarılmakta, porselen takımları özel dayanıklı kolilere büyük bir hassasiyet ile konulmaktadır. Beyaz eşya ve avizelerin bağlantıları söküldükten sonra streçler yardımı ile hava geçirmeyecek şekilde sarılmaktadır. Koltuk takımı, konsol ve vitrin gibi büyük eşyalar özel ambalajlama paketleri ile sıkıca zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Tablolar ise özel dikdörtgen mukavva kartonların içine yerleştirilmektedir. Bu işlemler bittikten sonra eşyalar nakliye araçlarına yüklenip depolama alanına götürülmektedir. Depolama alanı özel odalardan oluşmakta olup hiçbir karışıklığa uğramadan eşyalar saklanmaktadır. Odalar güvenlik kameraları ile izlenmekte olup her gün havalandırılmakta ve temizlenmektedir.

Parsiyel(parça) Eşya Depolama
Bazı insanlar kimi sebeplerden ötürü bir veya birkaç parça eşyasını depolamak isterler. Özellikle taşınan kimi insanlar taşınacağı evin hacminden veya kullanmadığı fakat onlarca para verip atmak istemediğinden depolarda saklamak isterler. Parça eşya taşıma diğer diğer depolama hizmetlerine göre daha makul fiyatlarda olmaktadır. Maltepe eşya depolama güvencesi ve kalitesi ile parça eşyalarınızı uygun fiyatlarda rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları
Eşya depolama genel olarak diğer nakliye hizmetlerine oranla yüksek fiyatlarda yapılan uzun süreçli bir iştir. Bu bağlamda depolama ihtiyacı duyan insanlar kendi hesabına uygun nakliye firmaları aramaktadır. Firma ararken yaşanılan sorunların başında yeni nakliye firmalarının insanları standartların dışında fiyatlarla taşıyarak kalitesiz hizmet vermeleri nedeni ile taşınan kimselerin mağdur duruma düşürmesidir Bu gibi durumlardan korunmak için daha önce böyle bir hizmet alan yakınlarınıza danışmanız yararınıza olmaktadır. Ömeroğlu Maltepe depolama 20 yıllık tecrübesi ve donanımıyla sizlere güvenilir fiyatlarda ve kalitede hizmetler sağlamaktadır. Fiyatlar eşyanın durumuna ve depolama merkezinde kalacağı süreye göre değişmektedir. Eşyaların durumu, özellikle ev eşyası depolamada oda sayısı çok önemlidir. Oda sayılarına göre evi 4+1, 3+1, 2+1 ve 1+ 1 olduğu durumlardan fiyatlar sırası ile aylık olarak 650, 600, 500 ve 400 olarak değişmektedir.

Ömeroğlu Maltepe eşya depolama ekibi ile kaliteli ve profesyonel bir depolama hizmeti almak isterseniz hemen iletişim sayfasından irtibata geçebilir dilerseniz şubeye gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

One thought on “MALTEPE Eşya Depolama”

  1. 11 ocak 2018 günü eşya depolama hizmeti aldım. Çok memnun kaldım . Gerek firma ekibi gerekse çalışma prensipleri gerçekten çok iyi. Eşyalarını depolamak isteyenlere tavsiyem Ömeroğlu depolamadır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir