ofis eşyası depolama

Ofis eşyalarınızı depolamak istediğinizde veya depolamak zorunda kaldığınızda imdadınıza Ömeroğlu Depolama yetişiyor. Ofis eşyalarınız sizler için ne kadar kıymetli ise Ömeroğlu Depolama firması içinde bir o kadar değerlidir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile iş yeri eşyalarınızı Ömeroğlu ile depolayabilirsiniz.

Ofis eşyası depolama hizmeti Ömeroğlu Depolamanın önem verdiği bir diğer depolama hizmetidir. Ofis eşyalarının depolanmasına ayrıca özen gösteren firma bu hizmetinde farklı bir çalışma stratejisi izlemektedir. Ömeroğlu Depolama ile eşya depolama hizmeti aldığınızda sırasıyla şu işlemler gerçekleştirilir;

  1. Ömeroğlu Depolama tarafından ücretsiz olarak eksper gönderilerek ofis eşyalarınızın çeşidi ve miktarı rapor edilir.
  2. Bu rapor doğrultusunda ne kadarlık ve ne tür bir ambalajlama malzemesi kullanılması gerektiği tespit edilir ve bu malzemeler temin edilir.
  3. Kararlaştırılan tarihte Ömeroğlu Depolama ekibi iş yerinize gelerek çalışmaya başlarlar.
    Evraklar, dosyalar ve klasörler ebatlarına uygun kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyalarınızın de-monte işlemi marangozlar tarafından gerçekleştirilir ve ardından uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenir.
  4. Elektronik cihazlar köpüklü naylon patpatlarla paketlenerek kolilere yerleştirilir.
    Paketleme işlemi bittikten sonra ofis eşyalarınız sırasıyla ve düzgünce kamyona yerleştirilir. Ardından depolama birimlerine gönderilir.
  5. Depolama merkezine ulaşan eşyalar depo görevlileri tarafından ofis eşyalarınız için önceden ayrılan alana istiflenir.
  6. Depolama süreci bitene kadar güvenle ve titizlikle muhafaza edilir.

Tüm müşterilerine aynı özeni göstererek hizmet veren Ömeroğlu Depolama firması müşteri memnuniyeti misyonu ve en iyi depolama firması olma vizyonuyla çalışmalarına profesyonel ekibiyle büyük bir hızla devam etmektedir. 7/24 güvenlik sistemleriyle korunan depoları sayesinde sigortaya dahi ihtiyaç duyulmamasına mukabil Ömeroğlu Depolama ofis eşyalarınızı isteğiniz üzerine sigorta güvencesiyle koruyabilmektedir. Ofis eşyalarınızı depolamak için Ömeroğlu Depolama ile iletişim kurarak depolama için randevu alabilirsiniz.