pendik eşya depolama

Eşya depolama; ev, ofis, villa veya paça eşyalarınızın gerekli ambalajlama işlemleri yapıldıktan sonra nakliye firması tarafından belirlenen depolama merkezine götürülerek muhafaza altına alınmasıdır. Pendik, İstanbul ‘un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bu bölgede artan kentsel dönüşüm faaliyetleri insanları ev almaya ve taşınmaya itmektedir. Bu durumdan ötürü taşınacak kimi insanlar eşyalarının tamamını veya bir kısmını depolama ihtiyacı duyar. Bu noktada Ömeroğlu Pendik eşya depolama firması verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini misyon edinerek kaliteli ve garantili çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ömeroğlu Pendik eşya depolama firması köklü ve kurumsal bir firma olmasının yanında gerek iş gücü gerekse malzeme donanımı bakımından bölgenin en kapsamlı evden eve taşımacılık ve depolama firmasıdır.
Hizmetleri arasında başta ev eşyası depolama olmak üzere ofis, büro, villa ve parça eşya depolama hizmetleri yer almaktadır. Verdiği depolama hizmetlerinde kullandığı kaliteli malzemeler ve hijyenik depolama alanı ile Pendik ilçesinin en çok tercih edilen firması haline getirmiştir.

Ömeroğlu Pendik eşya depolama firmasına ait 8 depolama merkezi yer almaktadır. Depolama alanları Pendik’te 2 tane olup eşyalarını depolanacağı yerler her gün temizlenmekte ve 7/24 kamere takip sistemi ile izlenmektedir. Depolama sürecinde eşyaların kaybolması veya kırılması söz konusu olmayıp herhangi bir sorun durumunda firma tarafından karşılanmaktadır.

Eşya depolama fiyatları standart olup eşyaların miktarına, durumuna göre değişmektedir. Ev depolamada ölçüt eşyaların bulunduğu oda sayısına göre değişmekte olup haftalık, aylık veya yıllık zaman zarfları da fiyat miktarını arttırıp azaltmaktadır. Genelde 1+1, 2+ 1, 3+1 ve 4+1 evlerde fiyatlar sırasıyla aylık olarak 400, 500, 600 ve 650 olarak değişmektedir. Fiyatları etkileyen bir durum ise eşyanın alınacağı yerin kat oranıdır. Eşyanın alınacağı yerde kat oranlarının az veya fazla olması çalışan işçi sayısını değiştirmekte ve bu durum fiyatları etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir