sultanbeyli eşya depolama

Sultanbeyli eşya depolama firması ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak için hemen firma resmi web sayfasına girerek https://omerogludepolama.com iletişime geçip size en uygun tarihe randevu alabilirsiniz. ÖMEROĞLU Eşya Depolama soru cevap ekibi aklınıza takılan tüm sorulara mümkün mertebe cevap verecektir.

Sultanbeyli Eşya Depolama Firması Sultanbeyli depolama, 1990 yılından beri Ömeroğlu evden eve nakliyat firmasının alt kuruluşu olarak sektörde hizmet vermektedir. Siz değerli müşterileri için gereken tüm güvenlik önlemlerini alıp rahat bir depolama imkanı sağlamayı hedefliyor. Sultanbeyli eşya depolama firması geniş ve ferah depolama alanları ile de uzun vadeli hizmetlerin sorunsuz ve hasarsız olarak gerçekleşmesine imkan sağlamaktadır.

Eşya depolama hizmet aşamaları

Sultanbeyli eşya depolama firması depolama hizmetlerini belirli sıraya göre sunmaktadır. Sırasıyla;

1.) Ekspertiz

2.) Depolama alanının belirlenmesi ve hazırlığı

3.) Paketleme

4.) Depolamaya Gönderme

Sultanbeyli eşya depolama firmaları arasından ÖMEROĞLU Depolama ile mutabakata vardıktan sonra firma tarafından eşyalarınızın miktarının belirlenebilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmeti verilir. Eksper evinize gelerek eşyalarınızın miktarını ve türünü not ederek bu notlar doğrultusunda malzeme temini ve depolama alanının hazırlığı yapılır.
Belirlenen tarihte evinize gönderilen profesyonel eşya depolama ekibi ile tüm eşyalarınız paketlenir ve depolama tesisine gönderilerek adınıza ayrılan alana özenle yerleştirilir.

sultanbeyli eşya depolama firmaları

Sultanbeyli eşya depolama firmaları

Sultanbeyli’de veya yakın ilçelerde ikamet ediyor ve size en uygun ve en yakın firmayı arıyorsanız hemen ÖMEROĞLU Eşya Depolama firması ile iletişime geçmelisiniz çünkü firmanın her bölgeye yakın depolama tesisleriyle dilediğiniz her an eşyalarınız elinizin altında olacaktır. Tüm zaman dilimlerinde depolar güvenlik elemanları ve güvenlik sistemleri ile korunarak eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi sağlanır.

Sultanbeyli eşya depolama fiyatları

Sultanbeyli eşya depolama fiyatları bütçenizi zorlamayacak şekilde belirlenmiş olup aylık olarak ödenmektedir. Dilerseniz yıllık ödeme yaparak indirimlerden faydalanabilirsiniz. Genel olarak ev eşyaları için konuşmak gerekirse 1+1 300 TL, 2+1 500 TL, 3+1 ise 700 TL olarak belirlenmiş ve eşya miktarı ile orantılı olarak ta fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. ÖMEROĞLU ile anlaşan tüm müşteriler diledikleri takdirde Sultanbeyli eşya deposunu da görme imkanına sahiptirler. Eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görerek gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA | İstanbul Ev Eşyası Depolama ÖMEROĞLU A.Ş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir