tuzla eşya depolama ömeroğlu

Temiz, rutubetsiz ve güvenlik sistemleri ile 7/24 saat korunan depolama alanları ile hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Ömeroğlu Taşımacılık Şirketi Tuzla eşya depolama adıyla yeni bir şube açarak faaliyetlerini genişletmiştir. Bu güne kadar vermiş olduğu profesyonel depolama hizmetleri ile güvenilir çalışmalar yürüterek İstanbul’un en çok tercih edilen depolama firması haline gelmiştir.Özellikle eşyaların paketlenmesinde kullanılan özel ambalajlama malzemeleri ile eşyalar herhangi bir zarar görmeyecek şekilde depolanmaktadır.Ayrıca depolanacak eşyaların nakliye işlerinde kullanılan araçlar her türlü taşımacılık faaliyetine uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Tuzla eşya depolama özel ekibi 5 kişilik profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. 2 ambalajlama uzman, elektrikçi, tesisatçı ve depolama istifçisinden oluşmaktadır. Öncelikle salon takımı, çocuk odası ve oturma odası eşyaları kalın patpatlar ile sarılır. Sonra yatak odasının de monte işlemleri yapılıp eşyalar sarılır. Daha sonra tüm ufak tefek kırılacak eşyalar beyaz kağıtlara sarılarak kolilenir. Giysiler askılı elbise dolaplarına yerleştirilir. En son olarak beyaz eşyalar ve avizeler de monte edilerek ambalajlanır. Tüm eşyalar araca yüklendikten sonra depolama alanına götürülür. Depolama alanına götürülen eşya belirtilen süre zarfında özel olarak korunur.

tuzla depolama firmaları

Tuzla eşya deposu bünyesinde 2 temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi bulunmaktadır. 7/24 korunan depolama alanları her gün temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Depolama alanları her eşyanın kapasitesine uygun hacimlere sahip oda oda bölümlere ayrılmıştır. Her odada havalandırma ve güvenlik kamerası bulunmaktadır. Odaların kapıları şifreli kapılardan oluşturularak güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkartılmıştır.

Tuzla eşya depolama ücretlerinde önemli olan birkaç nokta vardır. Birincisi eşyanın miktarıdır. Örnek olarak ev eşyası depolamalarında oda sayısı oldukça önemlidir. 1+1 için 300, 2+1 400, 3+1 ve üstü 550 olarak belirlenmiştir. İkincisi ise eşyanın kalacağı süredir. Bisiklet, evraklar veya herhangi bir parça eşya depolamalarında ay başına 50 veya 200 arasında değişsen ücretler alınmaktadır.

Son yıllarda artan depolama ve nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte 25 yıldır hizmetlerini sürdüren Ömeroğlu Taşımacılık şirketi Tuzla eşya depolama şubesi ile faaliyet alanlarına bir yenisini daha ekleyerek Tuzla halkını memnun etmiştir. Hedeflediği misyonları doğrultusunda hep başarılı hizmetler vermeye çalışan firma günden güne müşteri kitlesini arttırmakta ve en çok tavsiye edilen depolama firmalarının başında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir