ümraniye eşya depolama

Geniş, ferah ve her eşyaya özel oda bölümleriyle verdiği hizmetlerde fark yaratan Ümraniye Eşya Depolama bölgenin en kapsamlı ve donanımlı depolama firmasıdır. Ömeroğlu Taşımacılık Şirketinin bir şubesi olarak 2005 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne kendini geliştiren ve yenileyen bir politika izleyerek müşteri kitlesini sürekli arttırmaktadır. Ayrıca her biri 15.000 m² olan 8 depolama alanı ile de tüm İstanbul’da geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Ümraniye eşya depolama, hizmetlerinde kullandığı kaliteli malzemeler ve depolama alanlarına entegre ettiği yüksek teknoloji güvenlik sistemleri ile müşterilerin cazibe merkezi haline gelmiştir. Toz geçirmez kalın patpatlar, mukavva kırılacak kolileri, streçler ve diğer özel ambalajlama malzemeleri ile tüm eşyalar özenle sarıldıktan sonra depo edilir. Depolama alanlarında eşyanın kapasitesine uygun oda bölümüne yerleştirilerek muhafaza edilir. Odalar her gün temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanır. Ayrıca özel havalandırma sistemleri ile de her türlü olumsuz durumların etkisi minimuma indirilmektedir. Depolama alanlarında güvenlik görevlisi bulunduran Ümraniye eşya depolama şubesi ayrıca her türlü tehlikeye karşıda kamera takip sistemi ile güvenlik önlemlerini almıştır. Bu doğrultuda hizmetlerinde gösterdiği özen ve titizlik bölgenin en güvenilir ve en çok tercih edilen firması haline gelmesini sağlamıştır.

ümraniye depolama firmaları

Ümraniye eşya depolama hizmetleri arasında ev, ofis ,villa, parsiyel (parça) eşya, evrak ve özel eşya depolama yer almaktadır. Bu hizmetler arasında özellikle ev eşyası depolama günümüzde artan kentsel dönüşüm faaliyetleri nedeniyle en çok talep edilen hizmetlerin başında gelmektedir. Ev eşyası depolama diğer hizmetlere göre daha çok güven ve titizlik isteyen bir hizmet gerektirir. Çünkü onca para verip alınan eşyalar kırılıp çizilmeden ve rutubet almadan muhafaza edilmesi gerekir. Bu nedenle eşyaların özenle paketlenmesi gerekir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus vardır. Özellikle seçtiğiniz depolama firması çok önem arz etmektedir. Depolama firması ararken çevrenize danışmalı ve öncelikle onların tavsiye ettiği firmalarla iletişime geçmek daha faydalı olacaktır. Ayrıca bir firma ile anlaşırken eşyaya bakmak üzere bir eksper istemeniz daha yararlı olacaktır. Bu durum taşıma esnasında tüm sorunları minimuma indirecektir. Ayrıca eşyanızın depolanacağı yeri gidip görmeniz incelemeniz ve ondan sonra firma ile anlaşmanız sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Ümraniye eşya depolama ücretleri aylık ve yıllık zaman zarflarına göre değişim göstermektedir. Ev eşyası depolamalarında oda sayısına bağlı olarak 1+1 eşyalarda aylık 350, 2+1 450, 3+1 500 ve 4+1 üstü 600 olarak belirlenmiştir. Özel eşya depolamalarında ise eşyanın hacmine göre 100 ile 200 arasında bir ücret alınmaktadır. Ayrıca her Ocak ve Temmuz aylarında %25 indirim kampanyaları ve devlet memurlarına özel indirimler Ümraniye eşya depolama farkıyla sizlere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir